Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

 

 

 

 

Bux.to - je firma, která vám platí za klikání na reklamy. Denně vám nabídne nejméně 10 reklam a za každou z nich 1 cent. A nejenom to, vyplatí vám i 1 cent za každého kdo se zaregistruje pod vámi. A to stále není vše, v případě že nemáte dost kamarádů či známých, kteří by se zaregistrovali pod vás, můžete si je koupit. Bux.to vám umožní za malý peníz dokoupit balík uživatelů pod váš účet a tím se budou přičítat odměny za jejich kliknutí i na váš účet.

Příklad výdělku:
» Vašich 10 kliknutí denně = $0.10
» 20 referralů kline na 10krát denně = $2.00
» Váš denní výdělek = $2.10
» Váš týdenní výdělek = $14.70
» Váš měsíční výdělek = $63.00

Registrace na bux.to je velice jednoduchá. Podle tohoto návodu s obrázky ji zvládne úplně každý, i ten, kdo neovládá zrovna nejlépe Anglický jazyk. Jedná se o vyplnění několika údajů a pár kliknutí. Takže vzůru na to.

Nejdříve si otevřte webovou stránku bux.to pomocí například tohoto odkazu: Bux.To Zobrazí se vám úvodní stránka serveru bux.to, kde v levém horním rohu klikněte na Register, viz obrázek níže.

 

Obrazek 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zvětšit: 

Také, v případě že není vyplněno, můžete vyplnit pole Referrer a to Raptilex . Nezapomeňte zaškrtnout souhlas s podmínkami a kliknutím na Register se registrujete.

 

Obrazek 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zvětšit: 

V případě, že vše proběhlo v pořádku, zobrazí se vám stránka s informací o úspěšné registraci a do váší schránky dorazí potvrzovací e-mail.

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Zvětšit:

Teď už se stačí pomocí Login v pravém horním rohu přihlásit a můžete vesele klikat. Jednoduchý popis stránky je níže na obrázku.

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zvětšit:  

 

To je vše ted uš stači klikat,přejí hodně úspěchu !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář